whatsapp
HAKKIMIZDA

Anasayfa HAKKIMIZDA

InSports Fethiye

Fethiye cennet ülkemizin hem denizi, hem tarihi değerleri, hem de etkileyici iklimi ile nadide köşelerinden biri. Bizde bu nadide köşemizde önceliğimizi spora vererek hem geleceğimizi oluşturacak çocuklarımızın; hem de Türkiye mizin  spora, amatör veya profesyonel olarak gönül vermiş tüm bireylerimizin  bölgenin  imkanlarından faydalanabileceği bir sportif cennet haline getirmek için çalışmaya  karar verdik. Biz güzel Fethiye mizde Başımızda Belediyemiz ve Gençlik spor Müdürlüğümüz olmak üzere el ele vererek sportif bir yaşamın ve tesisleşmenin temellerini atmaya başladık. Bölgemizin sadece yaz ayları, deniz ve tarih turizmi olarak görülmesinden daha fazlası olduğunu biliyoruz. Bu güzel beldemiz yılın 12 ayı ayrı güzellikler barındırmaktadır. Biliyor musunuz ki Fethiye miz Dünya da sadece 2 bölgede görülen yaşanabilir kaliteli hava akımının var olduğu bir bölgenin tam ortasında yer almaktadır.(diğer bölge ekvator kuşağındadır).

Bizler bölgemizde doğal olarak bulunan bu güzelliklerden insanlarımızın ve yabancı misafirlerimizin içine sporu katarak faydalanabilmesini amaçladık. Bu amaçla FETHİYE GENÇLİK VE SPOR HAREKETİ adını verdiğimiz ve Başlığının altına yıl boyu sportif etkinlikler koyduğumuz proje ve hareket başlattık. Bu hareketle bölgemizde yaşayan halkımızın en çokta genç neslimizin sporla bütünleşerek yaşam kalitesine katkıda bulunarak çocuklarımızdan ülkemizi başarıyla temsil düzeyine erişebilecek başarılı karakterli sporcular yetişmesini sağlamayı hedefledik.

Bizler de bu hareketin öncüsü olarak bu bölgede kaliteli bir ev sahipliği verebilmek adına İNSPORTS FETHİYE adını verdiğimiz sportif organizasyon şirketimizi kurduk.Hem kendimiz bazı spor etkinlikleri hazırladık , hem de hazır spor etkinliğine sahip olan partnerlerimizle bölgemizde sportif organizasyonlar planladık.Sporu seven amatör ,profesyonel,bireysel,takım halinde ,macera olsun diye veya sadece spor olsun diye yapan içinde bulunan herkese kapımız açık .Gelin hep birlikte spor eşliğinde hayatımıza kalite renk katalım .Gelin hep birlikte yaşadığımız şu kısacık ömrümüzde sportif hikayeler paylaşalım.

Sayfamızın her bir köşesinde bölgemizde farklı birçok etkinlik bulacaksınız. İster bu etkinliklerden herhangi birine katılın; isterseniz kendi etkinliğinizi getirin ona ev sahipliği yapıp  birlikte yaşayalım.

Gelin hayatımıza hep beraber sporla değer katalım .
Saygılarımızla,